O nas

Postęp, który dokonał się w poznawaniu struktury i dynamiki materii, doprowadził do rozwoju nowych metod diagnostyki obrazowej. Tomografy komputerowe i ultrasonografy są obecnie standardowymi urządzeniami w placówkach medycznych. Jednym z liderów w sprzedaży systemów rentgenowskich, ultrasonografów i technologii informatycznych w medycynie na terenie Polski jest ADO-MED.

Spólka ADO-MED założona w 1991 roku, specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy diagnostycznej aparatury medycznej. Jest autoryzowanym przedstawicielem światowych koncernów.
 


Gama najwyższej jakości produktów obejmuje:
aparaty ultrasonograficzne
aparaturę radiologiczną - MRI, CT, RTG
systemy kardiologiczne - inwazyjna i nieinwazyjna kardiologia
systemy do litotrypsji zewnątrzustrojowej ESWL

Aparaty te posiadają zestaw wielu niespotykanych dotąd funkcji i rozwiązań programowych, zapewniając przy tym pracę z przyjaznym użytkownikowi oprogramowaniem.

O jakości oferowanego przez firmę sprzętu świadczą przyznane mu międzynarodowe certyfikaty (CE, ISO 9001), jak również szerokie uznanie wśród licznej rzeszy naszych klientów. Mamy nadzieję, że przedstawione systemy zwrócą Państwa uwagę.

Działalność firmy polega na:
dystrybucji aparatury i urządzeń medycznych,
sprzedaży medycznych materiałów eksploatacyjnych i akcesorii,
profesjonalnym serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym prowadzonym przez inżynierów przeszkolonych bezpośrednio przez producentów,
analizie i fachowych orzeczeniach technicznych sprzętu medycznego,
wdrożeniach zintegrowanych systemów medycznych,
instalacji i konserwacji aparatury,
szkoleniach personelu medycznego,
projektowaniu i adaptacji pomieszczeń przeznaczonych pod pracownie radiologiczne,
serwisowaniu aparatury medycznej innych firm,
zróżnicowanych formach finansowania zakupu.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w zakresie gwarancyjnych serwisów lub ewentualnych napraw. W tym czasie mogą Państwo korzystać z udostępnionej przez firmę aparatury zastępczej. W ofercie znajduje się również osprzęt i materiały eksploatacyjne do oferowanej aparatury medycznej.

Firma pragnie wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom klienta i proponuje całościową obsługę realizowanego zamówienia. W zakresie obsługi celnej korzystamy z Wolnych Obszarów Celnych w całym kraju. Składowanie towarów na WOC jest atutem płynnych dostaw do klienta.

Zapraszamy do współpracy.
« powrót